Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott az alaplap? Nem...

Elromlott az alaplap? Nem ismeri fel az usb eszközöket, és a ps2 billentyűzetet sem.

Figyelt kérdés

A telefonnak az usb kábele lent lógott, és a gyerek beledugott valami fémet, azóta nem ismer fel semilyen usb eszközt, még a ps2 billentyűzetet sem ismeri fel.

Más gépnél ezek működnek, de ennél a gépnél nem ismer fel semmit. Az operációs rendszer bejött rajta, de nem tudtam használni, mert nem ismerte se az egeret, se a billentyűzetet. Próbáltam bios resetet, de nem használt, és így már a Windows sem jön be rajta. Asrock 960GM-VGS3 FX alaplapról van szó.:(


2013. nov. 8. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát eléggé esélyes hogy tropa. Húzz ki mindent a gépből s hagyd pár órát úgy hátha megoldódik. Kicsi rá az esély de volt már ilyen. Ha zárlatot csinált a bios reset nem oldja meg.
2013. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Várok akkor vele. Más megoldás nem nagyon van erre? Nem lehetne valami olcsó bővítőkártyával helyettesíteni?

2013. nov. 8. 00:42
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmire gondoltam, nem lehetne ezzel helyettesíteni?

2013. nov. 8. 01:00
 4/4 anonim ***** válasza:
ha a PCI aljzatok működnek, igen, tökéletesen megfelel az a kártya. mázlid, hogy nem a tápot zárta össze a gyerek, hanem valszeg az 1ik adat, és az 1ik táp lábat, különben a táp is elszállt volna. a gyerek meg ne nagyon dugjon semmit sehova, mert ha a 230-as tápkábel lógott volna, a villanyóra kismegszakítóira panaszkodnál, és a hullaszagra a házban. bocs ha kicsit morbid voltam, de próbálom érzékeltetni a helyzet súlyát
2013. nov. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!