Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ráfolyt a baracklé a laptopom...

Ráfolyt a baracklé a laptopom billentyűztére, azonnal kihúztam és kiöntöttem belőle, azt radiátor! Kiszedtem a billentyűzetet, a memória + az alaplap nem kapott! Ragad a space, í meg az Alt Gr! Nem lehetne forró vizzel kimosni azt radiátor 1 napig?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent a kiszedtem, hogy néz ki? Ha csak műanyag van a kezedben, azt moshatod.
2010. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szabályosan vettem ki a komplett billentyűzetet!

műanyag a billentyű de az alja a lap az fémes vagy inkább aluminiumos!nem tom

2010. dec. 13. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél alkoholt gyógyszertárban, 70%os at és azzal akkor nem rozsdásodik
2010. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alumínium is fém, legalábbis mikor iskolába jártam, még az volt. Akkor valóban az alkohol a jó megoldás, vattával.
2010. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de a space meg az Í +az Alt Gr gombok alatt hogy mossam ki! a víz jobban oldotta a 96%os alcohol+ alig akarta az alu felületét!
2010. dec. 13. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Fültisztító pálca nem fér alá?
2010. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azzal kezdtem természetesen!a youtube segítségével fel tudtam szedni a billentyűket azt takarítás!visszaraktam, volt 1 pár maradandó sérülés mint pl.: a B & az N után szünet meg ilyen apróságok, de utána magától megjavúlt, azért KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEK!
2010. dec. 13. 19:53
 8/8 A kérdező kommentje:
már néztem új billentyűzetet 16000ft, asszem nyárig várt volna!de 1 isteni csoda történt biztos elpárolgott az alkohol bár ráraktam a radiátorra elötte!na mind1 KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEK!
2010. dec. 13. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!