Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát tudtok...

Milyen videokártyát tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Anyagi lehetőségeim nem engedik meg hogy normális gépet vegyek. Amit használok gépet az alap dolgokkal is megküszködik. Olyan videokártyát szeretnék venni amivel régebbi játékot lejátszik akadozás nélkül Kép az adatokról: kepfeltoltes.hu/131102/152_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2013. nov. 2. 21:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha AGP-s a gép akkor 6600GT. Mindent visz AGP-ban szerintem :D
2013. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Arexol ***** válasza:

Nem ismerem a pontos költségvetésed, de én is azt javaslom alkatrészenként válogasd össze.

Vaterán, ebay-en, fórumokon fillérekért vannak core 2 duo vagy egyszerűbb core 2 quad CPU-k.

Esetleg vannak olcsón félkonfigok. Nem életbiztosítás de ha nincsennek felpuffadva a kondik

az alaplapon és kapsz rá kipróbálási vagy pár nap garit akkor az is jó lehet. Lehet nem fog egyből menni, de egy core 2 duo egy olcsón megvett 7750-el már elvisz pár régebbi játékot egész normálisan.

2013. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!