Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen jó videókártyát?

Figyelt kérdés
Ki szeretném ''cserélni'' a laptopomon a vga-t (integráltról).A kérdés,hogy milyen vga-t vegyek hozzá.Ár érték arányban legyen jó és ha van valamilyen tapasztalat vele akkor azt is leírhatjátok :)

2013. okt. 5. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
laptopon nem fogod kicserélni
2013. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalat?

Hát megpróbáltam kiforrasztani forrasztópákával, de többet sosem működött :DD

2013. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy próbálkozást láttam eddig erre. Express Card foglaltra csatlakozott egy külső 2x ( vagy 4x) PCI-Express foglalatot tartalmazó nyáklap, ebbe lehetett tenni egy vga-t. Egy 3870-est gyártottak erre a célra, messze a legjobb játékos laptopot kapták így, de baromi drága volt gyártani és felhagytak vele.
2013. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Komplikato ***** válasza:

3-as az ExpressCard eleve 1x-es PCI-E. Lehet kapni direkt átalakító kábelt, de vagy gányolva tudja használni (pl. asztalon heverő működő VGA + ATX táp) vagy atom drágán tud venni/csinálni rendes külső dobozt táppal.

Viszont a legolcsóbb gépekről az ExpressCard bővítőt IS le szokták spórolni.

Ha szabvány MXM lenne benne, elvileg cserélhető lenne, de amit eddig láttam, azoknál atomjaira szét kell szedni a gépet a bővítéshez, MXM meg megint csak a drágább gépek egy kis részében van.

2013. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tehát nem érdemes próbálkozni vele? inkább vegyek egy asztali gépet?
2013. okt. 5. 23:43
 6/9 Osynho ***** válasza:
Nem érdemes. És igen, játékra asztali gépet célszerű venni.
2013. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy eleve 1x foglalat, de ezen próbálkoztak, hogy valami kis kütyüvel növelték a sebességét, mert az 1x Express slot annyira szűk keresztmetszet, hogy felesleges vele kínlódni. Ez is egy külső cucc volt, mindig hurcolni kellett külön a vga-t és az átalakítót, de évekkel ezelőtt is többe került, mint az egész laptop.
2013. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

erre gondoltatok?


[link]

2013. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annak aztán marha sok értelme van, hogy egy laptopot asztalnál használsz, és még pc egységeket is rácsatlakoztatsz, ilyen módon.
2013. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!