Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szóval . A monitoromon pixeles...

Kislaki kérdése:

Szóval . A monitoromon pixeles visszaság, vonalak lettek, a hangszóróból búgás jött, és kékhalál. Azóta újraindítottam és semmi gáz. Játszottam egy játékkal és 2x úgy lefagyott, hogy újra kellett indítanom? Lehetséges, hogy ez vezethetne hozzá?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 18:35
 1/2 Gimcsyke válasza:

Lehet hogy túlmelegedett az egyik komponens a számítógépedben, esetleg futtass memtest-et,nézd meg a háttértárolód kondicíóját,cserélj vidikari drivert....

sajna sok probléma okozhatja...

2013. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!!! jah csak tök hirtelen jött.és kicsit beparáztam mert szeptemberben vettem a gépet.meg most így lépkedtem ki be a játékokból ,hogy minden oké e.és valami voltaget írt ki,hogy növekedett..sajnos azt már nem láttam,hogy milyen feszültség.ez para lehet?:S
2013. nov. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!