Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya ötlet?

Videokártya ötlet?

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni, ugyanis gépvásárlás közben elbizonytalanodtam a vga tudásomat illetően. Tehát a kérdés egyszerű : Milyen kártyát vásároljak? :P 28-39.000 - forintot tudok rászánni, és jelenleg egy Intel core i5 3330 illetve asrock z77 extreme 3 van együtt. 500W táp (chieftech) illetve 8gb ram (lesz) Emellé szeretném az árban és teljesítményben legkorrektebb kártyát választani. Ha egy kikötésem van, az talán a gigabyte, negatív tapasztalatok miatt, természetesen ha rá tudtok cáfolni, hogy jó márka... Előre is köszönöm a segítségeteket!

2013. nov. 2. 16:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Minden gyártónál előfordulhatnak hibás szériák. (lásd Sapphire Black Screen a 7xxx generációban, de más gyártóknál is előfordult.)

Ezért találták ki a garanciát...

2013. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nekem volt Gigabyte alaplap (rábeszéltek), amit már a számtechbolt ki sem küldött, mert a tesztelés során beadta a kulcsot, majd a helyette adott MSI-ről (szintén rám sózták) is kiderült, hogy rossz. Végül egy Asrock került bele, aztán a gépet ellopták... :)


Egyébként én alaplapban az ASUS-ra esküszöm, de tisztában vagyok vele, hogy ami elromolhat az el is romlik.

2013. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

A fentebb, általam ajánlott Gainward 650TI Boost, és Sapphire 7850 1GB -ot valaki lepontozta.

Nem nagy ügy, de érdekelne, hogy mi volt velük a baj. (Tanulnék az esetből, ha kifejtené az illető. Számomra - mással ellentétben - fontosak az érvek, nem is szoktam lepontozni senkit. Érvek nélkül olyan sznob dolog. )

2013. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%

Ezen az oldalon nincsen érv.

Itt ha jó választ adsz, kapsz egy 0-át.

2013. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
uccsó ne hisztizz, te se hozol fel érveket, és válaszaid "jósága" közel se objektív. Ezek után a vergődésed se kell...
2013. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Igazad van. Én vagyok a hülye...
2013. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Te vagy ha még azt se tudod ki volt az utolsó mielőtt írtam....
2013. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
SÓHAJ! De tudom, csak előtte az érveket én hiányoltam, ezért magamra vettem amit írtál. :) Na, nagyobb baj sose legyen!
2013. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Egyébként koszonom a segitseged mert eddig csak te adtal haznos tippet :) tudnál a gw ról néhány szo

t szólni? Nem imerem

2013. nov. 3. 12:54
 20/24 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem Hd7790 dual x oc az erősebb a 650Ti nél egy picivel
2013. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!