Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya ötlet?

Videokártya ötlet?

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni, ugyanis gépvásárlás közben elbizonytalanodtam a vga tudásomat illetően. Tehát a kérdés egyszerű : Milyen kártyát vásároljak? :P 28-39.000 - forintot tudok rászánni, és jelenleg egy Intel core i5 3330 illetve asrock z77 extreme 3 van együtt. 500W táp (chieftech) illetve 8gb ram (lesz) Emellé szeretném az árban és teljesítményben legkorrektebb kártyát választani. Ha egy kikötésem van, az talán a gigabyte, negatív tapasztalatok miatt, természetesen ha rá tudtok cáfolni, hogy jó márka... Előre is köszönöm a segítségeteket!

2013. nov. 2. 16:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%

A gigabyte-ra van kikötésed, de azt a rakat szar asrock lapot használod?

Sajnálom.

Amúgy elég aránytalan gép lett, ennyiből ez a legjobb választás:

[link]

2013. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
pont h Gigabytot nem szeretne
2013. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
2013. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
2013. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok hülyegyerek, látom tudsz szöveget értelmezni 18 éves létedre.

Leírtam, hogy miért pont a gigabytera van kikötésed? Ami azt teszi, hogy én ajánlom a gigabyte-t, minden más márkával szemben is.

Legközelebb úgy írom, hogy a hozzád hasonlók is megértsék.

2013. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Én ezt értem de miért gigabytot irsz ha pont azt nem kellenne, és akkor oda irod indok nélkül h gigabyte meg szidod az Asrockot ami egy k**va jó alaplap a szar gigádhoz képest :D ( hülyegyerek voltam) akk ki nem tud értelmezni 3 szót??
2013. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Kedves idegbeteg kolléga, a gigabyteval már többször vtam szervizbe, asrockal sosem, ennyi az egész :D köszönöm a tanacsod
2013. nov. 2. 17:54
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

18 évesen egy autistától nem várok többet.

Hát remélem bedől az asrock minél előbb, mert amit nyújtanak, az szemét, nem termék. Egy pizzás dobozzal egyenlőek az alaplapjaik.

2013. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Egy fórumon nem egymás fejét kéne szidni, hanem érveket felhozni xy-ra.

Gigával mostmár ugyanúgy nincs semmi probléma, mint ASRock-al.

Az igaz, hogy Gigának volt egy időszaka amikor minden 2. terméke hibás volt, de annak már vége.

2013. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Afirax, nekem nem kellenek érvek, mert úgyis azt hiszem el, amit látok.

Az álatalam valaha látott asrock lappal rendelkező gépek nagyrésze laphibás lett.

Személyesen is van tapasztalatom vele, negatív persze, innentől nem fogom hagyni, hogy még valaki a gigát szidja.

2013. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!