Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A pendrivomat hogy tudnám...

A pendrivomat hogy tudnám telepíteni?

Figyelt kérdés
Amikor legelőször bedugtam megpróbálta telepíteni eszközillesztő szoftver telepítése ezt írta ki ez sikertelen volt,aztán már amikor bedugom már nem csinál semmit nem is jelzi hogy be van dugva hogy tudnám telepíteni nem a pendrival van a gond mert a másik gépemen jó azon xp van de ezen win

2013. nov. 1. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Windows 7 vagy winXP?
2013. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy win 2000...
2013. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
windows 7
2013. nov. 3. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Dugd be a pendryve-t.


Kattints a start gombra, és írd be: devmgmt.msc

Enter, USB vezérlőkre kattints bal oldalt, és nézd meg a jobb oldalon nincs-e sárga felkiáltójel valamelyik eszköz mellett. Amelyiknél van arra jobb klikk, eltávolítás. Húzd ki aztán dugd be újra a pent.

2013. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen pendrive ez hogy nemismeri fel a 7 es ? Nekem egy 1gb os hát kb 6 éves pendrivom van még a windows 8 8.1 is kezeli. nem a pendrivod kezd tönkremenni ?
2013. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem,most vettem egy újat és az se jó ez maxell a többi meg kingston
2013. nov. 26. 18:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Maxell ? nekem is azvan nagyon jó márka én szombathelyen a matro ba vettem 8 gb os már 3 év kb,az 1 gb os az kongston kupakos de a kingston t nemszeretem mert volt olyan mint amaxell kitoloshegyü na ahogy a garanciája lement eltöröt a hegye.
2013. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt megcsináltad?

"Dugd be a pendryve-t.


Kattints a start gombra, és írd be: devmgmt.msc

Enter, USB vezérlőkre kattints bal oldalt, és nézd meg a jobb oldalon nincs-e sárga felkiáltójel valamelyik eszköz mellett. Amelyiknél van arra jobb klikk, eltávolítás. Húzd ki aztán dugd be újra a pent."

2013. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
meg persze,de semmi
2013. nov. 27. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!