Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha összerakok egy gépet és...

Ha összerakok egy gépet és nincs benne videókártya (se integrált, se dedikált) akkor tudok telepíteni Windows-t?

Figyelt kérdés
Mert gondolom addig nem érzékeli a videókártyát a gép, amíg nincs fent a driver.

2013. nov. 1. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nincs videokártya nincs kép se, szerintem nem tudod, ami pedig a drivereket illeti a ms-nak van univerzális(a telepítőn), amivel bármilyen kártya fut, csak gyengén
2013. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval olyan alaplapot vagy procit kell választanom amibe van integrált videókártya?
2013. nov. 1. 17:24
 3/6 Osynho ***** válasza:
Nem, olyan gépet kell összerakni, amiben van bármilyen vga (integrált, vagy diszkrét). :D
2013. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem hogy tudni fogok windows-t telepíteni Athlon II 750K-val és HD7790-nel? (vagyis integrált kártya nélkül és amíg nem telepítem a drivert vagy azt a windows előtt is lehet?)
2013. nov. 1. 17:43
 5/6 Osynho ***** válasza:

Ha kérdést azzal kezdted volna, hogy mi a konfigod, talán könnyebb lett volna válaszolni... Úgy fogalmaztál, hogy vga nélküli gépre akarsz win-t telepíteni. Aztán meg írod, hogy van egy 7790-ed.


Viszont akkor nem értelek. :D Az integrált vga-hoz szerinted nem kell driver? :D Van egy vga-d, ami ad képet. Innentől kezdve mehet a dolog. Drivert majd keresel hozzá később, win alatt.


"Még mindig nem értem hogy tudni fogok windows-t telepíteni Athlon II 750K-val és HD7790-nel?"


Beteszed a dvd-t és lefuttatod a telepítőt. :)

2013. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, pont ezt a választ vártam és bocs hogy nem írtam le érthetően:D
2013. nov. 1. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!