Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tölt a laptopom?

Miért nem tölt a laptopom?

Figyelt kérdés
Van amikor tölti és van amikor nem ,ha nem tölt kiveszem az aksit visszateszem és tölt ! De van hogy akkumulátorról megy akkor is a hálózat ikon van a jobb alsó sarokban ,de az se mindig van amikor az elem ikon van ,nem értem mi lehet a baj!

#töltő #laptop #miért nem tölt
2013. okt. 29. 17:35
 1/4 Csxeba ***** válasza:

Én érintkezési hibára gyanakszom. Próbáld ki másik töltővel, illetve a töltődet próbáld ki másik gépen, vagy valami elektro-ismerősödet kérd meg, hogy nézze meg, hogy van-e feszültség a töltőn.

- Ha a megy másik töltővel akkor a töltő érintkezési hibás -> ki kell cserélni

- Ha nem megy másikkal sem, vagy a töltő más laptopot simán tölt vagy van rajta feszültség, akkor a laptopod csatlakozója a rossz vagy törött vagy akármi. Az szervíz és/vagy forrasztás.

2013. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak simán megtört a töltő kábel (gyakori jelenség ), ha nem értesz hozzá kérj meg egy hozzá értő ismerőst és kivágja a hibás részt (neked csak zsugorcsőt kell venni pár száz forint) vagy vidd be szervizbe ott megoldják.
2013. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

üdv

köszönöm az eddigi válaszokat a töltő tökéletes a laptop csatija is jó. A bios elem ha rossz az befolyásolhatja?

2013. okt. 30. 18:57
 4/4 A kérdező kommentje:

üdv

Most vettem észre hogy ha kiveszem az aksit és vissza teszem akkor tölt . Mi lehet a gond?

2013. okt. 31. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!