Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP-LINK TL-WR941ND routerről...

TP-LINK TL-WR941ND routerről mi a véleményetek, milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 741ND van, ami ugyanaz, csak 150-es változatban. Nincs vele gondom, működik rendesen. A tiéd ugyanaz, csak 3 antennával, 300-as sebességgel és nagyobb hatótávval.
2013. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és milyen gyors internetkapcsolattal használod, valamint vezetékkel vagy wifiről megy róla a géped?
2013. okt. 27. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Az aktuális netem 6-os, de próbáltam már 40-essel is, és az is átment a wifin N módban.


Egyébként van rajta 3 gép vezetéken, egy wifin, meg 3 telefon is wifin. Nem okoz gondot neki.


Igazából a 300-as routert akkor van értelme megvenni, hogy 70-80-as netnél gyorsabbat akarsz wifin osztani. Emellett persze kell, hogy a hozzá csatlakozó eszközök is menjenek olyan tempóban, ami nem annyira gyakori.

2013. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem wr1043nd van a wifi részét tekintve ugyanaz mint a wr941nd rendesen működik 20/10-es nettel használom igazából csak usb miatt van ez
2013. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Jó router. Hardveresen megegyezik a 1043ND -vel, leszámítva, hogy ebben nincs Gigabites Switch és USB port. Nekem 1043ND -m van Openwrt firmware -el megy mint az óramű, de előtte a gyárival se volt gondom, a torrentezés miatt okosítottam fel.

Kicsit érthetetlen, hogy miért van közte akkora árszakadék a 841ND -hez képes. Pedig csak abba különbözik tőle hogy nem 3, hanem 2 antennás.

2013. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!