Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nokia Lumia 620 jó választás?

Nokia Lumia 620 jó választás?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy stabil legyen, nem akarok rajta játszani, stb. Ezért is választottam WP-s telót, az érdekelne mi a véleményetek róla?
2013. okt. 24. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha teheted ne válassz lumiát meg ugy egyáltalán windows mobilt....nekem egy lumi 610 van és szenvedek vele...nincs semmi jó app,játék szar az egész windwos mobil....ha teheted androidot vegyél
2013. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem 920 asom van , tökéletesen megy rengeteg app van rá , ha egy mód van ne vegyél androidot
2013. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
920-is egy nagy rakás lókaki...pl samsung galaxy s4 porrá alázza....ha okos az emberr hanyagolja a szar windows mobilokat...a nokia addig volt jó amig a simbyan rendszer futott rajta pl n8...de ez a windows egy katasztrófa.
2013. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!