Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort vegyek/vehetek...

Milyen monitort vegyek/vehetek ehhez a géphez?

Figyelt kérdés

Lányomnak szeretnék egy újat. Sajnos elég gyenge a konfiguráció. Processzor: Intel Pentium III Xeon 2933 MHz; RAM: 2 GB; VGA: ATI Radeon HD 4600.

Egy Full HD monitort egyáltalán elvinne?

Köszönöm.



2013. okt. 20. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
ATi Radeon HD4600 - A HD kártyák mind kezelik a fullHD monitort. Nyilván játékra nem jó a kártya, de a felbontással nem lesz gond. Ha egy mód van rá, DVI csatlakozós, azaz digitális csatlakozású monitort keress. A sima VGA (D-SUB) nem a legjobb megoldás már manapság. Már 30000-ért is van ilyen, csak oda kell figyelni.
2013. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget! A játék talán nem is annyira lényeges, hanem hogy filmeket akadozás mentesen tudjon nézni 1080p-vel. (720p-ben tudta.)
2013. okt. 20. 16:38
 3/6 BM-Striker ***** válasza:
2013. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a listát!
2013. okt. 20. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] ezt nagyon tudom ajánlani én is ilyet vettem és nem bántam meg.ha tetszik nyugodtan vedd meg nem fogsz csalódni
2013. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet. Hasonlóra gondoltam én is...
2013. okt. 20. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!