Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek bele? Frissíteni...

MattuszXZ kérdése:

Mit vegyek bele? Frissíteni szeretném a gépet, mivel már eléggé elévült. De nem értek az alaplaphoz se a procihoz, hogy most milyen videókártya és ram mehet rá.

Figyelt kérdés
Jelenlegi adatok: Proci: AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2.10GHz RAM: 2 GB Vidikari: Nvidia 8600 GT Amit kinéztem: Kingston 8GB 1600Mhz DDR3 HyperX Black memória (ram) meg ehhez egy videókari kéne a grafikus processzora valahol GT 600-700 között kéne legyen.

2013. okt. 20. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Huha eléggé elnézted ezeket.. Az alaplapod DDR2 es ramokat kezel (igaz nem írtad le milyen van, a többiből ki lehet következtetni..) Amit kinéztél ramokat az DDR3-as esélytelen h beletedd az alaplapodba.. ilyen gyenge proci mellé ne vegyél erős video karit most CPU limeted lesz már a videokártya 30%nál..
2013. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindent cserélni akarok, csak amit kinéztem ramot ahhoz még olyan alaplap kéne, amire rátudom tenni, de az alaplapokhoz nem értek és ezért is kérdeztem. :) Tudom semmi se jó mindent cserélni szeretnék csak se a procihoz se az alaplaphoz nem vagyok egy nagy mágus, azért is kérdeztem mit, pontosabban milyet is érdemes vennem. Köszönöm a segítségedet amúgy! :)
2013. okt. 20. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyid van rá?
2013. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan 70 körül, de szeretném megúszni minél könnyebben, ha lehetséges. :)
2013. okt. 20. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Még lenne előtte pár kérdésem. Mire használnád? Milyen házad van?

Ha nem hardcore gamelésre szánod akkor elég egy AMD APU vagy IGP nélküli procit szeretnél dedikált VGAval?

2013. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A gépházhoz is tudatlan vagyok, amit tudok az, hogy valami márkátlan már 4-5 éves cucc. Nem szánom gamelésre, de ha kikerülne a kezem közül a későbbiekben nem gond, ha elvinne valamit. :) Úgy körülbelül valami ilyesmi kéne bele? AMD Phenom II X4 940 3.0Ghz csak tippelek.
2013. okt. 20. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!