Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy Kword878 TV tuner...

Adott egy Kword878 TV tuner (windows xp) valami módot keresnék, hogy tudjam használni windwows 7-en (64bit). Valami ötlet?

Figyelt kérdés
keresgéltem googleban de nem nagyon találtam,remélem ti tudtok segíteni

#Windows XP #hardver #Windows 7 #driver #tuner #TV #kword #878 #kword878 #tvtunet
2013. okt. 19. 14:38
 1/4 soccerway ***** válasza:
Ősrégi kártya, windows 7-re ilyeneknek már nincs drivere.
2013. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
virtual pc-vel se lehetne megoldani ?
2013. okt. 19. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
VirtualPC-vel biztosan nem, azzal nem tudod közvetlen kezelni a kártyákat. Már nem emlékszem, mert 4-5 éve volt, de volt valami általános, nem hivatalos BT878 driver a régi kártyákhoz. Persze mivel nem volt hivatalos, nem volt WDM, így a windows driver-ellenőrzését is ki kellett kapcsolni (különben blokkolta). Ezzel a driverrel és DScalerrel elég jól lehetett használni egy Leadtek Winfast TV2000 kártyát. De nincs már meg az a driver (a kártya is rég a múlté), és nem tudom honnan szereztem be.
2013. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
DScalerrel láttam, egy megoldást csak valami txt fájlt nem tudtam megszerezni így nem működött, xp-n megvan az eredeti progija is, és a Quick tv-progi is, de nem telepiti mert ugyebár windows xp-s programok..
2013. okt. 19. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!