Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS P5KR Windows 7 64bit...

ASUS P5KR Windows 7 64bit drivert keresek, valaki ötlet?

Figyelt kérdés

Valaki tud segíteni?

Vagy ajánlani egy könnyen beszerezhető drv checker programot?


2010. dec. 2. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az asus honlapon nem találsz akkor nem hiszem hogy lesz. esetleg Vistas-t kipróbálhatsz.
2010. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen... Hát sajna az sem jön be.. Ezzel igazán az a baj hogy nem viszi az egyik usb winchesteremet, azt szívás kicsit, mert majdnem minden azon van...
2010. dec. 2. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


lejjebb a fülsorban download, majd Vista 64bit.

Ua. mint a 7 64bit, szal annak jónak kell lennie!

2010. dec. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Nekem sima P5K. Ugyan sajnálatos, de viszonylag természetes folyamat, hogy a gyártó egy idő után hanyagolja a termékeinek szoftvertámogatását, de az nem azt jelenti, hogy nem is létezik. Egyszerűen közvetlenül a chipset gyártó honlapján kell nézni.


Chipset (északi/déli híd):

[link]


eSATA/RAID: ftp://driver.jmicron.com.tw/SATA_Controller/Windows/ (értelem szerűen a legújabbat szedd le).


Hang: [link]


ATK 0110 ACPI driver: Régebben a Vistáét használtam. De ez a vezérlő van a p45 -ös csipetű Asus -okba is. Azokhoz meg van Windows 7 támogatás, szóval használhatod azokét.


A többi chipet egyébként magától felismeri a Windows 7 64-bit. :)

2010. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
asusosok nem vagytok egyedül ezzel a driver kérdéssel...én amit kaptam cd-t a gigabyte alaplapomhoz (ud2h) azon 2 olyan driver is volt ami használhatatlan és utólag netről kellett letöltenem. vagy csak az én cd-m volt gyárihibás nemtudom...de nemhiszem
2010. dec. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!