Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A netbookomat elejtettem...

A netbookomat elejtettem meghalt a képernyő kb negyede. Van-e mód rá hogy a maradékra limitáljam a megjelenítést?

Figyelt kérdés
A monitor működik ahogy kell neki, nincs baja caska jobb szélső negyede halott. Ha kihúzgálom az abalakokat a halott rész alól remekül használható, viszont jobb lenne ha valamilyen módon az "élő" részére tudnám limitálni a megjeleníést. Van rá program amivel megoldhaó? (na persze nem pixelrepontosan akrom, mert olyan program aliga van, de amivel mondjuk egy 600szor 800as megjelenítésből egy 600szor 600ast lehet csinálni úgy hoyg balra zár nem középre.) sima monitornál megoldható lenne szerintem a monitoron található gombokkalodáig tologatni meg torzítgatni a dolgot míg jó nem lesz, de netbooknál nem tudom hogy lehetne megoldani.

2013. okt. 19. 00:43
 1/2 soccerway ***** válasza:
nem lehet ilyet
2013. okt. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szomorú.
2013. okt. 20. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!