Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért "szaggat, akadozik" a...

Miért "szaggat, akadozik" a League of Legends?

Figyelt kérdés

Lecseréltem a notebookomat egy jobb teljesítményű asztali gépre, mivel a lol-t elég intenzíven űzöm és a régi notebookom kezdett "öregedni laggolni" gondoltam lecserélem egy jobb asztali gépre. Very high grafikán a játékon belül 90-60 fps között van, az új géppel. De ugyanazon a medium beállítások mellet a notebookon igaz hogy csak 60 fps el de akadás, szaggatás mentesen megy, míg az asztali gépen kisseb szaggatás, akadozás van miközben mozgok. (a notebookon meg szépen folyamatosan ment). Miért lehet ez? Mit lehetne tenni? Itt a két konfig:

ASUS X5DI notebook

intel pentium inside t4400 2.20ghz 2 mag

3gb ram

320gb hdd

nvida geforce 310m 512mb videókártya

1366x768 kijelző



Számítógép:

AMD TRINITY

ASROCK FM2 alaplap

AMD a6 5400k 3.6ghz 2 mag

4GB DDR3 1333MHz

1tb sata3

RadeonHD5450 1gb videókártya (plusz az integrált AMD/ATI HD7480D)

PCIEXPRESSZ bővítő

monitor: HP L2208w 1680x1050 felbontás


Nagyon zavar hogy nem tudok tökéletesen gördülékenyen játszani, mivel a számítógépbe sok pénz lett költve.


A válaszokat előre is köszönö



2013. okt. 13. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem, akkor az új gépeden very high grafon szaggatás nélkül megy, de viszont mediummon akad... Ezzel mi a baj? Játssz full grafon...
2013. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést elírtam. Az új gépen very highon 60-90 fps el csak 1366x768 as felbontáson megy, de ha berakom az eredeti 1680x 1050 esre akkor az fps ugrik és elkezd laggolni
2013. okt. 18. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáltad már a game booster-t?

Azt itt tudod letölteni: [link]

NEM biztos, hogy megoldódik a probléma, de 1 próbát megér ;)

Sok szerencsét.

2013. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!