Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadozik netbookon az...

Miért akadozik netbookon az usb s tv tuner?

Figyelt kérdés

Van egy jó kis netbook, 1 Giga videokártya, 2 giga ram (most tettem bele) 1,6 dual proci.

és van egy Asus u3000 hybrid usb s tv tunerem, Most raktam fel, progit is drivert, de akadozik a műsor, behozza ugyan a képet szépen Hd be, csak nem folyamatos, a hang az ugy még elmegy.. csak kép gyenge.. Antennát is jol helyeztem. Lehet valahogy állítani az egészen, mondjuk egy háttér progit vagy valamit leállítani ?


2013. szept. 13. 20:23
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és.. befagy a progi, a Tunernek a kis led-e egyszer zöldre vált egyszer sárga.
2013. szept. 13. 20:25
 2/5 soccerway ***** válasza:
HDTV-hez komolyabb proci kell mint ami egy netbookban van. Akkor lenne elég a mostani ha lenne hardveres videógyorsítás, de gyanítom az sincs.
2013. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hmm.. Pedig HdmI kimenet is van a laptopon, eszköz kezelőébe annyit ír videohoz hogy Graphics Accelerator 3600 series
2013. szept. 13. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd lejjebb a felbontást. Nem lesz hd de minden bizonnyal nem fog akadozni.
2013. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 soccerway ***** válasza:
gondolom mindig tv-ről van szó, ott hogy vegye le a felbontást amikor az adás alapból úgy jön?
2013. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!