Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a géphez jó lenne ez a...

Ehhez a géphez jó lenne ez a VGA meg RAM?

Figyelt kérdés

Van egy 2éves gépem, már elég ratyesz, nem akarok újat venni, csak újítani amit kell. Arra gondoltam, hogy ezeket megveszem: [link]

[link]

A gépem az ilyen:

-Proci: Intel(R) Core(TM) i3 CPU 540 @ 3.07GHz

-VGA: ASUS EAH5570 series

-RAM: 3.9 GB DDR3

-Táp: Codegen 450W

-Alaplap: MSI H55M-E23

Azért gondoltam hogy újítok, mert a bf4beta irtóra laggol lowon, és a cod ghosts gépigénye is nagyobb mint a gépem teljesítménye. Vélemények? Mit ajánlotok? Az ár az kétes, mert kb. karácsonyra gyűjtenék össze annyi pénzt, vagy még annyit se



2013. okt. 11. 20:58
 1/6 JuhászDork ***** válasza:

elsőnek a tápegység cserén gondolkozz,mert ezzel lehet hogy nem éli meg a karácsonyt és akkor nem lesz mibe vga-t venned.

ram egyenlőre nem kell több,vga-bol meg (legalább) mindenképp hd 7750 1gb gddr5-öt vegyél.

2013. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tápegység már úton van fsp hexa 400
2013. okt. 11. 21:09
 3/6 JuhászDork ***** válasza:
mennyi pénzed lenne MAX vga-ra?
2013. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
25 ezer
2013. okt. 11. 21:19
 5/6 A kérdező kommentje:
de inkább 20, hogy ramra is legyen
2013. okt. 11. 21:21
 6/6 JuhászDork ***** válasza:

[link]

De ha nem vennél ramot most, én azt mondom ne vegyél mert 4 Gb mindenre elég akkor:

[link]

szóval jobban fognak futni a játékok ha most nem veszel ramot. bár 5k-ból nem is nagyon tudnál,max 2Gb-ot.

2013. okt. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!