Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tabletre veszélyes lehet a...

Tabletre veszélyes lehet a mágneses tok?

Figyelt kérdés

Vettem egy Sony Xperia Z tabletet. A Gyártó honlapján egyetlen féle tokot lehet hozzá kapni, egy szíjas, bőr tokot. Nem tetszett, és kerestem pár utángyártottat, amiből találtam néhány számomra szimpatikus verziót, de azok mágnes módon zárnak.

Nem veszélyes ez a táblagépre, hogy egy kis mágnes van a közelében folyamatosan?



2013. okt. 8. 22:54
 1/3 Komplikato ***** válasza:
40%
Ha veszélyes lenne Tabletre vagy telefonra, nem szerelnék bele gyárilag a mágnes zárat, nem?
2013. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég kevés mozgó fémalkatrész van benne, és már a mágneses adattárolás sem épp aktuális.
2013. okt. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

#1 Márkás pénztárcát is készítenek mágneses zárral, ami simán le tudja mágnesezni a mágnescsíkos bankkártyát. Nem nagyon, csak annyira, hogy bizonytalan legyen a leolvasás.


Tudod milyen vacak dolog a pénztárnál égni, hogy nem működik a kártya? :)

(Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor áremelés előtt a benzinkútnál derül ki, hogy nem nyílik a tanksapka és mögötted 15 autó áll.

2013. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!