Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen pendrive kell win7...

Milyen pendrive kell win7 usbs telepitéséhez?

Figyelt kérdés
Vettem egy sandisket de au elado szerint azert nem tudom telepíteni mert nem jó a pendrive. Bootolni bebootol de ez a hibauzenet fogad. [link]
2013. okt. 8. 22:20
 1/10 BM-Striker ***** válasza:
Melyik programmal csináltad a bootoltó pendirive-ot?
2013. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BM-Striker ***** válasza:
Mert az is lehet, hogy csak rosszul formáztad.
2013. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ntfs-el formáztam.Windows 7 USB DVD Download Tool programot használtam 32bit-es rendszeren.
2013. okt. 9. 00:09
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt a fajta telepitési módszert is próbáltam

2013. okt. 9. 00:24
 5/10 BM-Striker ***** válasza:

A telepítőt honnan szedted?


Mert nagyon valószínű, hogy a telepítőfájlokkal van a probléma.


Próbálj meg szerezni egy szűz msdsn telítőlemez ISO-ját.


Én egyébkén WinToFlash-el csináltam szintén Sandisk-re.

2013. okt. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Több azaz 3 win7et is próbáltam. Mi az az msdsn?
2013. okt. 9. 09:36
 7/10 A kérdező kommentje:
msdsn profile centerből elkezdtem tölteni a win8 enterprise-t! :)
2013. okt. 9. 09:50
 8/10 A kérdező kommentje:

wintoflash-el megcsináltam,bedugtam,bebootolt,továbblépett hiba nélkül,particiót formáztam és már megy a telepités!


1000 hála meg egy,nagyon szépen köszönöm!2 nap után végre lesz valami!húúú hát ez is nehéz szülés volt :D

2013. okt. 9. 10:35
 9/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam ugyanezzel a programmal a többi(3)win7-et de ugyan az volt mint az elején.
2013. okt. 9. 11:35
 10/10 A kérdező kommentje:

Úgy sikerült feltennem,hogy letöltöttem egy próbaverziós win8-at a microsoft oldaláról.Aztán azt simán feltette pendriveról.Utána win8 ról elinditottam a telepitést már win7 home propessionalt

elkezdte a telepitést aztán újraindult kijött a hiba de kihuztam a pendriveot és ujrainditottam

majd a telepités folytatódott és visszadugtam a pendriveot

és felment minden tökéletesen

csak azért irom hátha legközelebb segithet valakinek.Persze előtte érdemes win8 alatt letölteni minden drivert win7hez,mert nekem amikor elsőként feltettem a win7-et nem ismert fel semmit se az usb se a lan bemenetet.

2013. okt. 23. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!