Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudok úgy pendrive-ra dokument...

Tudok úgy pendrive-ra dokumentumokat tenni, hogy ne tudja más áttenni a gépére az anyagot?

Figyelt kérdés
Járok egy tanfolyamra, elektronikusan kapjuk meg az anyagot és szeretném kinyomtatni digitális stúdióban (azért ott és nem otthon, mert sokkal költséghatékonyabb). Lehet, hogy kicsit önzőség, de én fizetek azért, hogy tanulhassam, nem szeretném, ha ők csak úgy leszednék maguknak, ha pont olyan kezébe kerül, akit érdekel esetleg. Meg lehet csinálni valahogy, hogy ne tudják leszedni, csak jelszóval vagy valami hasonló?
2013. okt. 7. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A nyomtatáshoz ugyanúgy meg kell adni a jelszót. Ha azt ismerik, akkor az anyagról másolatot készítve a jelszó is ugyanaz lesz amit meg lehet majd adni. Ha pedig úgy titkosítod hogy senki se férhessen hozzá, akkor kinyomtatni sem tudják majd.


Valószínűbb hogy senkit nem fog érdekelni mit nyomtatsz.

2013. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem tudjak leszedni, szerinted kinyomtatni hogyan fogjak, telepatiaval...?
2013. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel, mert nem értek hozzá, szóval teljesen felesleges ebben a hülyének néző stílusban válaszolni. Az pedig, hogy kit érdekel és kit nem az, amit nyomtatni szeretnék, se te se én nem tudom. De kösz, végül megkaptam a választ rá, de inkább ne írtatok volna.
2013. okt. 7. 11:15
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom minek kell megsertodni. ehhez nem kell 'erteni', csak logikusan gondolkozni. amugy kb. pont ugyanugy 'ellophatjak' az anyagaidat ha sima papirokat fenymasolsz, hiszen ki tudja hany peldanyra allitjak be a gepet, akar lophatnak is, uristen uristen.
2013. okt. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem sértődök meg ismeretlenül egy oldalon senkire, azért ennél jobb a szociális életem. Amit félre érthettél az az, hogy nem bírom azokat az embereket, akik ha valamihez kicsit jobban értenek, mint a többi, lenéző stílusban fitoktatják azt. ÉS igen, valóban sokszorosíthatták volna, de ez nem történt meg, mivel ott meg tudtam várni, amíg elkészül, ellenben nem láttam rá a monitorra, ahol egy pillanat alatt átmásolhatta.. azt gondoltam, hogy mindenki érzi az esélyeknek a mértékét.
2013. okt. 7. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
megvan ra az esely. de meseld mar el, miert faj az neked, ha masolatot keszitenek egy olyan anyagrol, ami amugy rajtad kivul megvan kb. 1000 embernek, aki szinten megkapta a tanfolyamahoz... veszteseget okoz ez neked? vagy felsz, hogy a lopott anyagot elsajatitva konkurenciad lesz a munkaeropiacon? halal komolyan nem ertem, nem ellopjak toled, csak masolatot keszitenek rola, ez neked veszteseg? gondolom a musoros CD-idet se adtad kolcson soha senkinek, mert azt te fizetted ki, nehogy mar mas is hallhassa...
2013. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert fizetek érte, és nem ezreket (a műsoros CD-s részére pedig nem reagálnék, mert szerintem csak provokálás, nyilván van különbség a kettő között és most nem bizonyítanám be, hogy nem vagyok a világ legirigyebb embere)az anyagi vonzatán kívül pedig hosszú órákat töltök jegyzeteléssel, és úgy mint amikor annó iskolában mindenkit felidegesített az, ha valaki inkább alszik vagy szórakozik és utána tárt karokkal várja valakitől a jegyzetet, nem szeretném, hogy valaki csak úgy megszerezze. Tényleg nem vagyok irigy, ha valakinek dédelgetett álma lenne az, hogy ezt tanulja, de nincs lehetősége eljárni a tanfolyamra, odaadnám neki, de így nem szeretném, hogy megszerezzék. Nekem tennem kellett azért, hogy ott lehessek, nem is keveset és most is sokat kell áldoznom azért, hogy eljárhassak.. Remélem megérted most már, hogy miért nem akarom, hogy csak úgy másolgassák. Nekem sok munkám van abban, hogy ezt csinálhassam, tegyen érte más is. Lehet, hogy a többiek osztogatják, de én nem fogom és tarthatsz irigynek, de ez nem irigység.
2013. okt. 8. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!