Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GAMER PC Összeszerelés nagyon...

GAMER PC Összeszerelés nagyon bonyolult egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Egy mezei felhasználónk nagyon bonyolult összeraknija egy GAMER PC-t a semmiből?Mármint hogy megveszem a dolgokat és azokat valahogy összerakni nagyon nehéz vagy egyszerű?
2013. okt. 7. 19:33
 1/9 godside ***** válasza:
ugyanolyan mint barmilyen mas pc osszerakasa... mindent csak a helyere tudsz bedugni + minden dobozos cuccba van leiras mit hogyan kepekkel es szoveggel...
2013. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nehéz csak ügyelj rá h mi mivel kompatibilis.


Gondoltam segít.

[link]

2013. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az összeszerelés nagyon nem. Van néhány dolog, amire oda kell figyelni, de alapjában véve csak egyféleképp lehet összerakni.


Az alkatrészek összeválogatása, már egy sokkal nehezebb feladat egy kezdőnek.

2013. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg Angol/Magyar tutorial videó van arról hogy-hogy kell összerakni pc-t. Olyanból is sok van amiben csak egy-egy alkatrészt raknak össze. Simán megtudod belőlük tanzulni. :)
2013. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Válogatásban profi vagyok a hardvereket ismerem csakhát az összerakás ... xD de valahogy megoldom, mert most azt tervezem hogy darabonként lassacskán megveszem az alkatrészeket(először alaplap aztán proci ram vidikari stb.......na meg persze ház xD) és ezeket szépen lassan összerakom
2013. okt. 7. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Valahogy én is így vagyok vele, de mint mondom tutorial videókból egyszerűen elsajátítható. Meg persze az alkatrészeket se úgy gyártják hogy csak a profik tudják összerakni ;)
2013. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Panda Péter ***** válasza:

ésszerűbb összegyűjteni és egyben megvenni. pl mivan ha megjelenik egy új platform, te meg már a fél konfigot bevásároltad az előző alkatrészeiből...


az összeszerelés nem hókuszpókusz, minden alkatrészhez van "bolondbiztos" használati útmutató, képekkel, meg egy tonna tutorial videó a neten.

2013. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem én.... és ha ezeket megvettem ahhoz már káblekt külön ugye nem kell venni?
2013. okt. 7. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg még a DVD íróhoz egy SATA-t de amugy nem.
2013. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!