Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus P5K-E wifi-s alaplapom...

Asus P5K-E wifi-s alaplapom van. Belemegy a PCI-os TV tuner kártya?

Figyelt kérdés
Nem értek a számítógépekhez.
2013. okt. 7. 16:13
 1/10 P.O.C. ***** válasza:

Miért ne menne?

3 db hagyományos PCI foglalatod van, továbbá 2 db rövid PCI-E x1 és 2 db hosszú PCI-E x16.

2013. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

bele!

[link]

2013. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igaz nem most vettem, de akkor még elfogadható ez az alaplap. Köszönöm a gyors választ Uraim!
2013. okt. 7. 21:02
 4/10 P.O.C. ***** válasza:
Szia. Persze korrekt. Nekem az előbbi gépembe sima P5K -m volt, még mindig megy mint az óramű, jelenleg uncsim nyustöli. Már lassan 7 éves. Az új gépembe is Asus alaplap van, nagyon elégedett vagyok velük.
2013. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom nem chat...

Vettem egy infra kamerát, mert elszaporodtak a környéken a betörések. Majd vettem 11 000Ft-ért egy TV tunert, hogy tudjam rögzíteni. Csak nem olvastam utána, és kezdtem idegeskedni, hogy feleslegesen vettem meg és nem lesz jó bele (ha minden igaz holnapra meg is jön, előre fizettem érte). Elég sok volt érte, nézegettem pár olcsóbb típust, de ez ilyen távirányítós meg mindenféle hülyeség van benne. A lényeg, hogy jó legyen! Köszönöm még egyszer a kiemelkedő segítséget mindenkinek!

2013. okt. 7. 21:38
 6/10 P.O.C. ***** válasza:
Kamerákhoz nem DVR kártyát szoktak venni? Nem láttam még senkit, hogy TV tuner -re köt kamarát. Bár nem tudom, annyira nem vagyok otthol ebben a témában.
2013. okt. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kimondottan olyat vettem amire megy RCA csatlakozón videó In. Olyan mint a TV-ken az AV bemenet. Elméletileg bármilyen külső jelforrás ráköthető, így a kamera is (remélem).
2013. okt. 8. 10:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Amit még akartam írni. Egy kamera miatt nem akartam DVR kártyát venni, mert használtan zsákbamacska újonnan meg méregdrága. Habár ha bővítem a repertoárt akkor meg kevés lesz a TV tuner és többe kerül a leves mint a hús.
2013. okt. 8. 10:31
 9/10 P.O.C. ***** válasza:

Itt egy 4 kamerás, ez szerintem elég jó ár:

[link]


A sima TV tunerel még annyi lesz a gond, hogy nagyon enni fogja a procit és a merevlemezt rögzítéskor. Illetve amit te mondtál, hogy csak 1 kamerát használhatsz.

2013. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, megnéztem, tetszik. Ha bővítem a rendszert akkor mindenképp megrendelem. Az erőforrások bőven elegendőek, 4 magos processor ; 8Gb DDR2-es ram ; fél terrás HDD (vetekszik a Raptorokkal). Alig melegszik, és rettentően gyors. Köszönöm a segítséget!
2013. okt. 9. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!