Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Udv! Vettem egy smart tvtét...

Udv! Vettem egy smart tvtét hyundai márkájut, a probléma az hogy a upc-is medaboxal oszekottottem azon keresztul bejot minden csatorna, de a tv távirányitojával belépve a csatornakeresés funkcioba nem talál egy csatornát se, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Hogy kossem osze az internettel? Elég ha csak a modemel csatlakoztatom osze?
2013. okt. 6. 20:31
 1/1 Komplikato ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Ha digitális a kábel tévé, és a UPC-s medibox ezt sejteti, akkor a tévében KELL lennie DVB-C tunernek, valamint olyan kártyaolvasónak ami elfogadja az előfizetői kártyát. El elvileg a Mediaboxban kéne legyen és át tudnád tenni a tévébe. Nyilván egyszerre csak egyik menne.

Ha semmi másra nem akarsz internetet, akkor elég a modemmel összekötni. Ha máshol is használnád, akkor értelemszerűen kell egy Router az elosztáshoz. Meg persze azt be is kell állítani.

2013. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!