Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Windows XP Professional...

A Windows XP Professional 2002 után melyik a következő csomag?

Figyelt kérdés
Újraraktam az XP-t csak ezt a nagyon régi 2002-es változatát és mikor frissíteni akarom a Windows XP SP1-es csomagot, akkor azt írja ki, hogy a termék szükséges verziója nem található. Na ilyenkor mit csináljak?? :S Légyszi valaki.
2009. nov. 7. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Eredeti Windowsról beszélünk?


Én most tettem fel az eredeti Windows XP Sp2-őt, semmi baj nem volt vele, frissítette is magát. Szerintem ez jön az első után, de ez csak a Sercice Pack-ban különbözik.


Ha meg feltört, akkor nem tudod frissíteni.

2009. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom mert kaptam az egyik havertól de szerintem nem eredeti. És nem is tudok vele semmit csinálni? Mert ez így nagyon zavar. Nagyon régi. :S
2009. nov. 7. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
De, tudsz valamit csinálni ha zavar. Vedd meg: [link]
2009. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Frissitsd XP SP3-ra. [link]

Itt keresgélj, vagy ha van havernak SP3 CD-n, akkor arról telepitesd.

2009. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet SP3ra sem már próbáltam. Azt írja hogy próbálkozzak először az SP1-es csomaggal de hiába mert azt sem engedi. :(
2009. nov. 8. 08:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Valszeg nem eredeti. Nincs valahol olyan haverod, akik közösségi telepitőt használnak? Pl. suliban. Eredeti, de több gépre is telepithető.
2009. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!