Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes lecserélnem a gigabyte...

Érdemes lecserélnem a gigabyte gt220at egy hd6670 1gb ddr5-re?

Figyelt kérdés
Nem venném, úgy kaptam
2013. szept. 29. 06:23
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Persze hogy érdemes, gondolkodás nélkül!

Itt láthatod, hogy az 512 MB -os 2 generációval régebbi HD4670 is lealázza:

[link]

Ezen felül a HD6670 DirectX11 -es kártya a GT220 meg csak DirectX10.1 -es.

2013. szept. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. szept. 29. 07:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ.. Ha a villamos fogyasztást nézzük, nem érdemes, mert többet fogyaszt. Meg ATI :P
2013. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Ja, teszek alapján a teljes rendszer fogyasztása GT220 - esetében üresjáratban 67W, terhelés alatt 120W. HD6670 esetében üresjáratban 56W terhelés alatt 133W hasonló konfig melett. És akkor még számoljuk hozzá a 200% -os teljesítménytöbbletet is, jó!!!?


Amihez nem értesz, nem kéne hozzászólni, mert így csak fals infókat terjesztesz, sokakat ezzel félrevezetve! Olvass inkább teszteket!


Ettől hülyeségtől, "hogy én ATI párti vagyok" "én meg Nvidia párti vagyok" meg feláll a hátamon a szőr. Mindenki az alapján ítéljen amit lát, nem a netes fórumokon terjengő, idióták által terjesztett stereotip ökörségek alapján.

2013. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!