Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet ez : Képernyő...

Lait kérdése:

Mitől lehet ez : Képernyő lefagy, mindenféle színes csíkok jelennek meg, hangos sípoló hangot ad, majd újraindul, és működik tovább?

Figyelt kérdés
Egy Asus hd7770 2GB GDDR5-ős videokártyát használok mellé egy IPS LED 22EA53-as monitort.A videokártyát kivettem és úgy nem történik ez a probléma.Visszaküldtem ahhoz a céghez ahol vettem ugyan ezzel a problémával visszaküldték nem mondtak semmit szóval ugyan ott vagyok ahol eddig.A monitor az full új azzal biztos nincs gond. Lehet ez a probléma beállítási gond. Podául hogy felmelegszik és fejebkéné venni a venni sebességét?
2013. szept. 26. 18:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt égét elírtam azt akartam írni hogy a venti sebességet feljebb kéne venni.
2013. szept. 26. 18:44
 2/3 temesiv válasza:
Hát ha garanciális nem tudom mért nem cserélték,sokmindent nem tudsz kezdeni vele ha egy másik gépbe kipróbálták és ugyan ezt produkálta.Azt nem értem mért nem mondtak semmit?Beállítási hiba nem valószinü mert sípol.A hűtési gondok esetén a gép elindul rendesen és utána jelenkezik a hiba.
2013. szept. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez történik elindul a gép és utána áll le.
2013. szept. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!