Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCX webáruháznál ismertek...

PCX webáruháznál ismertek olcsóbbat, jobbat?

Figyelt kérdés
Tőlük szoktam hardvereket vásárolni, de most sok hardver kell, tudtok jobb helyet?

2013. szept. 25. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
miben jobb...? minden webbolt mas termekeket ad olcsobban/dragabban, ha ennyire arerzekeny vagy, vasarolj tobb helyrol. aqua, bluefish, ipon, edigital, hardverker, csak h. par ismertebbet soroljak.
2013. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Én nem nagyon tudok olcsóbbat, amiben meg is tudok bízni.

Régen az iway.hu olcsóbb volt, de már rég nem néztem.

2013. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Drone007 ***** válasza:

Én sem tudok olcsóbbat, főleg ha sok hardver kell, mivel ilyenkor a postaköltség sem számít annyira.

Volt, hogy csak pár dolog kellett, mégis tőlük rendeltem, mert postaköltséggel együtt is olcsóbb volt, mint bármelyik helyi számtech bolt.

2013. szept. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tőlük vettem anno egy HD7850-es kártyát egy konfig részeként amit most szeretnék tovább adni (a kártyát), de a srácok nem válaszolnak az e-mailre, amiben kérnék tőlük valami papírt arról, hogy a HD7850-re igen, náluk van garancia.
2013. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!