Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnék 2.1 hangszóró...

Hogyan tudnék 2.1 hangszóró beállításra váltani?

Figyelt kérdés
Acer laptopom van, Windows 7 van rajta, de sehol nem tudom rajta beállítani a 2.1-es konfigurációt, mert a hangeszközöknél csak annyit ír ki, hogy hangszórók, így pedig nem szól valami jól. Böngésztem a neten, de nem találtam megoldást, valaki tudna segíteni? Köszönöm

2013. szept. 23. 10:38
 1/6 Matteh1995 ***** válasza:
Ha van realtek hd hangkezelőd a jobb alsó sarokban az értesítő eszköztárban ott be lehet állítani!
2013. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van Realtek HD Managerem, de jobb alsó sarokban csak energia gazdálkodás és információ menüpontok vannak, a hangszóró konfigurációnál meg csak sztereó
2013. szept. 23. 10:46
 3/6 MaXXeGee ***** válasza:
Én nem is értem ... a 2.1 es kimenethez mi más kellene még? Van egy aktív sub + 2 spot ... ? Ehhez sztereó jel kell.
2013. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az asztali gépemen be lehetett állítani, hogy legyen külön mélyhangszóró és ott sokkal jobban szólt, itt meg a kicsik folyton berecsegnek, mert a mély hangot is nyomja rajtuk, a mélyhangszóró pedig nem szól annyira
2013. szept. 23. 11:19
 5/6 anonim válasza:
100%
Csak az 5.1-es rendszereknek van csatornánkénti jel kimenet avagy a hangrendszer bemenetén. Ha a laptopodon van 5.1-es kimenet (amin erőssen kétlek) csak akkor tudsz külön sub kimenetet létrehozni ha nincs 5.1-es kimeneted akkor venned kell egy külső 5.1-es hang kártyát.
2013. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2013. szept. 25. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!