Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mac mini vagy Hackintosh konfig?

Mac mini vagy Hackintosh konfig?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem hogy átállok macre, de hogy lenne érdemes? Venni egy középső mac mini 250kért vagy egy ilyen hackintos konfigot? [link]

Megbízható a hackintosh konfig is? Azzal is megkapom a stabilitást, a minimális vírus, és az egyéb előnyöket?



2013. szept. 21. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az előre összerakott konfigokat. Ez enyniért konkrétan sz*r.

Ennél sokkal jobbat össze lehet rakni olcsóbban.

2013. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azért gondoltam volna mert ezt gondolom úgy rakták össze, hogy mindennel kompatibilis.
2013. szept. 21. 12:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor magam rakjak össze egyet vagy inkább mini?
2013. szept. 21. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezeknél sajnos jobb a kész konfig a kompatibilitás miatt. De ha nincs semmi olyan speciális program ami miatt nélkülözhetetlen a mac és csak azért kell, mert ez a "menő", akkor fölösleges erre költeni. Ha meg stabilitás és vírusmentesség kell , akkor ott a Linux ingyen, ami egy 100 ezres konfigon is tökéletesen működik.
2013. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogy jobb a kész konfig, annyi hogy kompatibilis alkatrészekből kell összeállítani a gépet. Nem nagy was ist das. Vagy ha nem ért hozzá akkor segítséget kér. Én is simáb összerakok ennyiből sokkal jobb gépet.

Ráadásul 2.000Ft-ért a boltok összerakva szállítják házhoz.

2013. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát örülnél egy kész konfignak ha írnátok egyet annyira nem értek hozzá. A mac azért kéne mert szükségem lenne egy olyan számítógépre amivel nem kell szinte semmit babrálni csak működik, emellett videószerkesztésre remeknek találtam az iMoviet ami a windows live movie makerhez képest hááát ég és föld, meg úgy az egész iLive szoftvercsomag kéne, hogy ne kelljen fél évente újratelepíteni, emellett a kezelőfelülete is nagyon szimpatikus, pont mint az összes alkalmazása.
2013. szept. 21. 13:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, aki ért hozzá, annak nem nagy "was ist das", és az is tény, hogy feléből meglehet oldani egy ilyen konfigot. A különbözet a "sznob adó" a mac-re vágyóknak. ;)
2013. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
*örülnék
2013. szept. 21. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!