Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen pendrive-ot érdemes...

Milyen pendrive-ot érdemes venni? 4 gigás kellene.

Figyelt kérdés
word doksikat,zenéket,képeket,videókat szeretnék rá tenni.Szerintetek 4 GB elég lesz? Kb menyibe kerül egy ilyen? már rég óta akarok egy pendrive-ot venni.Nektek milyen van? Attól félek,ha megveszem akkor nem fogja felismerni a gépem és hiába adtam ki rá a pénzt. win7 rendszerem van és 6 éves gépem van.szóval nem mai PC.Amúgy van egy laptopom is 3 hónapja vettem /Packard Bell/ 3 ezer forintból kijönne 4 gigás pendrive?

2013. szept. 20. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
4 ezer Ft-ért kapsz már 16 gigásat is. [link]
2013. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dantehnor ***** válasza:
maxcellt
2013. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 soccerway ***** válasza:
Arra elég: [link]
2013. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért olyan bonyolult megnézni az Árukeresőn, vagy az Árgépen?


[link]

[link]


Egyébként abból a keretből 8 GB is kijön.

2013. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előbb rossz oldalt linkeltem az árukeresőről.

[link]

2013. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Attól függ milyen célból akarod, ha pró fájlokat pl. dokumentumokat tárolsz rajt, akkor szinte mindegy milyet veszel. Válassz a dizájn és hosszú garancia idő alapján. Ha gyakran mozgatsz rajta nagy fájlokat az írás/olvasási sebesség is számít.

Amúgy csak ezt veszed, inkább a hozzád legközelebbi műszaki boltot válaszd ahol kapható. Mert online rendelés esetén majdnem annyi a szállítás mint a termék ára.

2013. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!