Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az normális hogy az új laptopo...

Az normális hogy az új laptopomba búg az optikai meghajtó?

Figyelt kérdés

Persze nem várom el hogy még hallani se lehessen az optikai meghajtót lemez írás/olvasás közben de a régi laptopomba sokkal csendesebb volt az optikai meghajtó.

Ebbe az új laptopba állat módjára tud búgni az optikai meghajtó és közben rezeg az egész laptop, az asztal és az asztalon lévő más tárgyak is. Viszont nem minden lemeznél búg ugyanúgy. Például az ( eredeti ) Windows 8 telepítőnél nem volt vészes a búgása de amikor beraktam a drivert telepítő lemezt akkor iszonyatosan hangos volt és rezgett az egész gép. Még a touchpadot sem lehet kényelmesen használni annyira beindult benne az optikai meghajtó.

Ez normális?

Egyébként az adatokat normálisan beolvassa a lemezről bármennyire is búgjon a meghajtó.



2013. szept. 18. 20:52
 1/1 sulrol válasza:
Bolti uj Acert vettem a tegnap es ugyan ez a problema neked meg oldódott? Ez hiba? mert meg holnap vissza vihetem.
2016. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!