Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy rossz időt mutat a tabletem?

Figyelt kérdés
Nem rég vásároltam egy új tabletet és mindig be kell állítani rajta a pontos időt, mert valahogy elszámolja magát. Kezd egyre dühítőbb lenni, hogy felkelek és rossz időt mutat. A garancia még érvényes rá, szerintetek érdemes visszavinni és kicseréltetni/megjavítani vagy ez egy szokványos hiba?
2013. szept. 18. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ott van a hiba.


A gépek hálózatról azaz internetről szinkronizálják az időt.


Azaz lehet hogy nálad 18:00-van, de az időzónája "+00:00"-s te meg a "+02:00"-ban vagy akkor mindig 16:00-t fog megjeleníteni attól függően hogy te manuálisan átállítod.


Azaz nem a géppel van baj, hanem azzal hogy nem néztél utána.

2013. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
beállítottam a gmt+2-őt nem azzal van a baj, hanem, hogy elszámolja magát. Pl. be van állítva a pontos idő. Egy ideig hozza is azt, majd gondol egyet és elfelejti és mondjuk 18 óra helyett 17:23-at mutat. Olyan mintha elfelejtette volna tovább számolni.
2013. szept. 18. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor is valami beállítás hiba.


Ha rendszerhiba lenne akkor mind1ik típuson jelentkezne.

Hardver hiba meg azért nem, mert akkor el se indulna.

2013. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem beállítási hiba. Sőt, utána is olvastam és más is tapasztalt már ilyen hibát. Tehát ez a tableteknél elég gyakori hiba. A kérdésemre viszont továbbra sem kaptam választ. Kicserélnek egy tapletet ilyenért ha visszaviszem?
2013. szept. 19. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez túlzás, hogy gyakori hiba, én eddig még csak nem is olvastam ilyet, persze aki keresi az megtalálja. :D

Csak az utóbbi pár hónapban 8-10 tablet ment át a kezemen, ilyet egyiken sem tapasztaltam, de nem ez a lényeg....

Én úgy gondolom, hogy elsőre megpróbálják javítani a hibát, ha nem sikerül max. akkor cserélik, de jellemzően Mo-on javítanak, nem cserélnek. Lehet, hogy egy szimpla frissítéssel megoldják majd a srácok, szóval vidd vissza mindenképpen.

2013. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ZsoltikaŐr válasza:
Ugyanez a problémám. De csak ki-bekapcsolásnál felejti el az időt.
2013. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ZsoltikaŐr válasza:
De a legnagyobb bajom vele az hogy net sincs:((( Nincs valakinek ötlete hogy miért nem csatlakozik a tablet?? Wifi bekapcsolva, router felismerve, jelszó megadva de ennyi. Nem lép tovább.
2013. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!