Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha ezt jelzi a nyomtato akkor...

Ha ezt jelzi a nyomtato akkor nem lehet nyomtatni mert serul a nyomtato?

Figyelt kérdés

[link]

Csak feketet akarok nyomtatni,akkor miert nem a nagyobb patronbol veszi a tintat a nyomtatom?

vagy ilyenkor színesben kéne nyomtatnom hogy a nagyobb patronbol használja a fekete tintát?


2013. szept. 17. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sérült a nyomtató. Csak kárt tehetsz benne, ha így* nyomtatsz. Azt írja.


*: Nem tudja érzékelni az egyik patron tintaszintjét. Jól van berakva? Szerintem vedd ki és rakd be újra.

2013. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kifogyott a patron, idáig volt egy minimális sáv amit mutatott hogy van a feketében.


A nagy fekete viszont szinte tele van. A hibauzenetet áttugortam egy hosszan nyomott "reset-mégse-elvetés" gombbal és így nem jon elo a hiba uzenet.

AZota nyomtattam is szoveget,csak remelem igy nem rontom el

2013. szept. 17. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a "YES"-re kattintasz, akkor majd a nagyból fogja venni a tintát.


Egyébként a két tinta nem egyforma összetételű. Az egyik pigment alapú, a másik pedig folyadék alapú.

2013. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!