Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért változtatja magától a...

Miért változtatja magától a fényerejét a régi monitorom?

Figyelt kérdés

Van egy kb. 11 éves LG monitorom, és úgy 2 éve kezdtem figyelmes lenni arra, hogy időnként magától felugrik a fényereje. Leginkább akkor, amikor képernyővédőre vált (alap XP-s képernyővédő), de olyankor is előfordult, amikor éppen használtam. Aztán egy idő után visszaveszi, majd megint fel... Sem a monitor menüjében, sem a videokártya beállításaiban nincs nyoma, hogy változott a fényerő, ugyanazon az értéken áll. Ez azért zavaró, mert állandóan állítgatni kell, mert homályos lesz, vagy túl sötét. Egy 21 árnyalatból álló szürke skálával szoktam állítgatni, és van hogy pl. 50-en is határozottan elkülönül a két legsötétebb fekete sáv, van hogy mondjuk 70-ig feltekerem, és akkor is alig lehet megkülönböztetni, viszont már zavaróan fényes, homályos a kép.

Elnézést kérek a hosszú leírásért, de kíváncsi vagyok, hogy mitől lehet lehet ez, és lehet-e segíteni rajta?

Vagy egyszerűen más elöregedett a monitor?

Köszönöm szépen!



2013. szept. 16. 22:35
 1/1 csiborro válasza:
Egyszerűen az a probléma h már régi...
2013. szept. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!