Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Teljesen elromlott a laptopom?

Teljesen elromlott a laptopom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sikerult egy pohar meleg teat beleontenem a laptopom billenytuzetebe es a lepedomre ahol a lapim van..Egybol probaltam kiszaritani hajszaritoval es kikapcsoltam de amikor megprobaltam utana visszakapcsolni mar fekete kepernyo fogadott.A gep szerintem elindul es hallom a hangjat is de a kepernyo nem indul el es amit lattam a kepernyobe nem folyt bele..Kicsavaroztam par reszet es aztis kiszaritottam am ezek utan se mukodott a kepernyo..Arra gondoltam hogy a hajszarito miatt tulmelegedett mert eleg kozel tartottam a gephez..Most hagyom had huljon stb..mennyi ideig kell varnom es mikor kell biztosra szerelohoz vinni? Toshiba laptop..Koszi :)

2013. szept. 15. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Már viheted is a szerelőhöz.
2013. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
először is akármit öntesz laptopba telefonra vagy akármiylen elektronikai cuccra elsö az hogy felitatod papir törlövel a folyaékot ahogy tudod utána hajszárito de csak távolabbról nem közel, utána meg 24 óráig huzatba kell rakni de szét szedve amennyire csak lehet, nekem pl igy uszta meg a telefonom , ja és em szabad bekapcsolni mi gezeket nem hajtottad végre mert zárlatot is kaphat akármilye a folyadéktól
2013. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan ugyes voltam hogy vissza se kapcsol szerintem "megsutottem" a hajszaritoval..Ez alaplap cservel szervizben javiható?
2013. szept. 15. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben első az áramtalanítás és akku kivétele. Ezután jöhet a papírtörlő, majd a kiszárítás. Nem igazán hajszárító a legjobb hanem a nap vagy a radiátor.

Ezután jöhet a próba ami valószínűleg sikertelen lesz, így viheted a szervizbe alaplap cserére. Esetleg eladhatod alkatrésznek. Ez a helyzet.

2013. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az alaplapot adhatom el?
2013. szept. 16. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!