Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap hiba lesz? Fo. Ntos lenne

Alaplap hiba lesz? Fo. Ntos lenne

Figyelt kérdés

A gépemnél ha a vidikártya LEGújabb driverét teszem fel, akkor vmilyen hiba jelentkezik.

Nem 1 vidikártyánál jelentkezett hanem 3nál



Ati radeon x1550

Nvidia geforce2 mx200

Nvidia geforce 6600GT


X1550nél dx-es játékok textúra bugosak. Össze vissza 3szögek jönnek ki mindenhonnan (erősen megnyúlva)

de openGL játékoknál csak annyi hogy pár elem villog. Pl minecraftba a chest, ajtó és ehhez hasonlók.


6600GT nél legújabb driverrel az a gond hogy dx7 es játékoknál ua a hiba mint x1550el + a textúrák elmosódnak stb


mx200 nál az a gond hogy az egér mozgása késik (CSAK JÁTÉKOKNÁL AHOL PL SPEC KURZOR VAN)

tehát elmozdíttom az egeret és sacc 1sec múlva mozdul odébb és így játszhatatlanok a játékok (hisz akció játékoknál is késve reagál)


2013. szept. 12. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ehhez a három videokártyához legalább kétféle driver dukál.


Merthogy az ATI kártya nem megy az NVidia meghajtóval és viszont.


Egyébként mit jelent a legújabb driver? Mert AGP-s kártyákhoz nem mostanában adtak ki új meghajtókat.


Ha az egér akad, az nem a videokártya hibája, hanem az egér meghajtójáé. Próbáld frissíteni.

2013. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Külön külön mindegyiket a saját legújabb driverével próbáltam, és akkor voltak csak bajok.


Igen, agp mind.


A régebbi driverekkel jól mennek.


Pl 6600GT bugos amikor az nvidia oldaláról a legújabbat leszedem.

De amikor pl kikeresgéltem egy 2006os drivert akkor tökéletesen futott.


Ue a többivel is.


Mx200nál a szar reagálás (csak full screen. Ablak módba jó.)

viszont egy 2002körüli driverrel tökéletes.


X1550 a saját cd-s driverével is textúra bugos (2006os vidikártya tehát a kártyáim közüll a legújabb). Bezzeg a másik gépbe tökéletes volt.


Szóval a gond a gépbe lesz sztem.


Kérdés hogy mi?

2013. szept. 12. 23:18
 3/5 A kérdező kommentje:

Asus a7a133 alaplap

2GHZ amd athlon xp2400+

szerintem a proci ki tudja ezeket hajtani


1,5GB RAM

2013. szept. 12. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:

HA egy régi AGP-s kártyára teszel új PCI interfészes drivert, persze, hogy besz_rik. Ez elég logikus.

Amúgy annó míg volt asztali gépem, soha nem frissítettem VGA drivert.Amit adtak hozzá CD-n azt tettem fel, é sose volt bajom a VGA-val.

2013. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Adja magát, hogy azzal a driverrel kell használnui a kártyákat, amivel jól működnek.


Ezektől a daraboktól értékelhető játékteljesítmény ma már nem várható, így nincs jelentősége a driverek csiszolgatásának, fényesítésének.

2013. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!