Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tablet pc! Melyikeknek bírja...

Tablet pc! Melyikeknek bírja leg tovább az akkumulátora?

Figyelt kérdés
Mekkora ma/h (Miliamper) számmal

2013. szept. 5. 16:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha a 10 volos ipad nem jó, akkor ott az ipad mini. Az ipad -okra meg sokkal több minőségi, ismétlem, minőségi app van mint droidra. Az apple addig nem engedi be az appot az appstore -ba, míg nem fut legalább 60 fps -sel. Androidnál ellenőrzés nélkül mehetnek fel a fingós büfögős app -ok, amik legtöbbször alacsony felbontásúak, és ha van benne egy kis animáció/mozgás, az is biztos h akad még a nexus -okon is.
2013. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha kínait keresel, akkor ár/érték arányban egyértelműen a chuwi v88! 7-8 órás akkuidő. Ha lehet drágább is (bár gondolom én nem, hisz a nexus sem jöhet szóba), akkor Pipo M6pro. Shopnak pedig a geekbuyingot ajánlom. Singposttal postáznak ingyenesen.
2013. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégiscsak úgy döntöttem hogy ipad minit veszek!
2013. szept. 8. 15:21
 14/14 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Azt gondoltam, hogy árban nem megfelelő, ha elsősorban Kína jött szóba, ha tudtam volna, hogy elmehetsz árban eddig, akkor a minit ajánlottam volna. A Chuwi gyak. méretben, kijelző minőségében teljesen megegyezik a minivel, de az iOS egyértelműen garancia a gördülékeny működésre, az android pedig mondjuk úgy, hogy a felépítéséből adódóan egyelőre nem bír tökéletes lenni.
2013. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!