Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet? Mit lehet...

Baróthi Johanna kérdése:

Mi baja lehet? Mit lehet csinálni, hogy bírja többet? A táblagépem akkumulátora keveset bírja, feltöltetem és ha valamit csinálok rajta 1 órán belől lemerül. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy sok alkalmazás fut egyszerre és azért merül, a beállítások>alkalmazások opciónál ezeket le tudod állítani a futó alkalmazásoknál állítsd le meg a mind fülnél. úgy tudod leállítani hogy rámész és ott lesz hogy leállítás. de amit nem használsz azt fogod és letiltod a pi***ba :D
2013. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egy óra alatt merül le, vagy azért, mert nem jó arendszer, vagy rossz az akku...
2013. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ha le akarom állítani az alkalmazásokat egy-egynél kiírja, hogy ha leállítom, akkor a táblagépnek néhány funkciója hibásan működhet, amíg ki, majd újra be nem kapcsolom azt. pl. Google szolgáltatások
2013. júl. 31. 21:31
 4/8 A kérdező kommentje:
mindegy, én leállítottam mind csak az androidos billentyű maradt..nem hiszem lesz változás. az a baj, hogy nem emlékszem mennyit töltöttem az elején mikor vettem, mert lehet nem annyit amennyit kell...
2013. júl. 31. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezeket az akkukat már nem kell kisütni. Milyen készülék? Garanciális még? Mert ha igen, akkor vidd vissza! Fényerőt csökkentsd, ha olyan helyen vagy, ezzel tudsz spórolni, ilyen letiltásokba ne menj bele, mert tényleg csak a baj van belőle. A beállításokba menj az akkumulátor menüpontra, ott nézd meg, hogy százalékosan mi mennyit fogyaszt, s tedd meg, hogy leírod nekem, nem muszáj mindet, csak a nagyobb értékeket.

Azt a valamit azt részletezhetnéd, hogy mégis mi a fő tevékenység... böngészés, játék, zenehallgatás, youtube, stb.

2013. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rossz az aksi, vidd vissza...
2013. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez egy Serioux S710TAB VISIONTAB. Leginkább böngészésre és játszani használom, de olyan hirtelen csak úgy csökkenek a százalékok...most nem tudom melyik hány százalék, mert töltetem, kell vigyem magammal, s nem akarok hozzányúlni. De mikor egy olyan 5%-nál van írja, hogy le fog merülni és van egy olyan gomb, hogy OK és Akkumulátorhasználat, az utóbbit megnyomtam s belement a menübe az akkumulátorhoz és írta, hogy 2 óra vmi perc akkumulátorról s egyre növekedett az időtartam...s mikor O%-ra ért mégis kikapcsolt, nem értem mi a baja...
2013. aug. 3. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt meg hol vetted? Erdélyi vagy? Mind1, részletkérdés, csak látom, hogy jellemzően román oldalakat dob be a tabletre rákeresve. Az utóbbi, amit írtál az csak optimalizálatlanság, tehát a rendszer optimalizálatlansága, mivel a feszültség érzékelése szoftveres móka. "Ahol voltál", tehát ahol az akkuhasználati időt kiírta, ott alul fel kell legyen sorolva, hogy mi hány százalékot tesz ki az akkuhasználatból, ha első helyen valami applikáció áll, akkor az felelős az egészért. Ezért kérdeztem, mert ez így még nem feltétlenül akku hiba bár nagy rá az esély, de ezt érdemes megnézni előtte. A hardver nem engedi meg, hogy túlságosan komoly játékokat futtass, ugyanakkor egy olyan játékkal, ami rendesen kihasználja ezt a hardvert, bizony lemeríthető 1 óra alatt, ugyanis ránézésre s az árából ítélve ebben egy 3000mAh-s akku van, az allwinner meg nem híres az energiatakarékosságról. Amennyiben normál böngészés közben sem bírja sokkal tovább 1 óránál, akkor vagy az van, hogy valami fut állandóan a háttérben s dolgoztatja a procit, az meg zabálja az energiát vagy tényleg rossz az akku. Most végülis mi a tényállás? Van garancia vagy nincs?
2013. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!