Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Frisseb összerakott gép....

Frisseb összerakott gép. Nincs internet. (? )

Figyelt kérdés

A gépet elôször csak ssd vel inditottam, es ara tetema windowst, most utolag beletettem egy hdd-t amit nem érzékel, vlamint az internet kábel is hiába van bedugva nincs internet. (a hdd-t a bisban látja a gép)


nagyon hálkás köszönetem aki tud segíteni, midnen jót!


2013. szept. 4. 19:51
1 2 3
 11/22 Gábor_79 ***** válasza:
Hát az borzasztó érdekes. És az alaplap specifikációjában írja, hogy van integrált hálózati kártya?
2013. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy hol írja de ezer százalék hogy van. egy 35 ezres alaplap, plusz a hátlján ottvan a bemenet, tuti hogy van
2013. szept. 4. 21:14
 13/22 Gábor_79 ***** válasza:
Értem, hát sejtettem. És a chipset drivert felraktad?
2013. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Gábor_79 ***** válasza:
Tény, hogy hülye kérdés volt az előző, mikor oda dugtad..
2013. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
amit adtak az alaplaphoz drivert? nem még, mert nin cs optikai egység, ugy terveztem hogy majd letöltöm pl a vga driverét is, de igy net nelkül nehez lesz. van egy küldô dvd olvasom esetleg azt bedugva lehetne telepiteni ha valoban az alaplaphoz tartozó driverre gondolsz..gondolom adtak ahhoz cc-t
2013. szept. 4. 21:18
 16/22 Gábor_79 ***** válasza:
Igen arra gondoltam. Az hasznos lenne mindenféleképp. A külső cd olvasó biztos alkalmas erre. Ha azzal megvagy tuti jó lesz az egész.
2013. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
okes neki állok koszi szépen. ment a rengeteg pacsi
2013. szept. 4. 21:22
 18/22 A kérdező kommentje:
hát egyenlôre akármilyen cdt teszek bele nem olvassa ... rajta vagyok az ugyon
2013. szept. 4. 21:34
 19/22 Gábor_79 ***** válasza:
Az USB-t tudod használni? Mert ha igen, akkor marad az - egy kis késéssel. Mármint, hogy egy alkalmas helyen rámásolod a fájlokat és onnan a gépre.
2013. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
jaja pont ez jutott nekem is az eszembe, most megprobalom innen letölteni es pendrivera felrakni
2013. szept. 4. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!