Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Frisseb összerakott gép....

Frisseb összerakott gép. Nincs internet. (? )

Figyelt kérdés

A gépet elôször csak ssd vel inditottam, es ara tetema windowst, most utolag beletettem egy hdd-t amit nem érzékel, vlamint az internet kábel is hiába van bedugva nincs internet. (a hdd-t a bisban látja a gép)


nagyon hálkás köszönetem aki tud segíteni, midnen jót!


2013. szept. 4. 19:51
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
frissen összerakott gép, bocsia gibáért, csak kapkodok már.
2013. szept. 4. 19:55
 2/22 anonim ***** válasza:
A biosban lehet hogy engedélyezned a háló kártyát, a winchestert meg csatolni kell az eszközkezelőbe ha jól tudom.
2013. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Gábor_79 ***** válasza:
A lemezkezelőben adjál egy betűjelet a meghajtónak. A hálókártyához van drivered?
2013. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Motmár látom, hogy a windowson belül is látja a hdd-t mert az eszközöknél ottvan a de megajtóknál nincs. Win7-em van, hol lehet neki nevet adni? Hálózat kártya.. nemtudom.. alaplapba dugom ugye, elôzô gépembe se kellet semmit allitani, minden driverem cd-m megvan, de külön hálozat tuti hogy nincs. másik gépbe amint bedugom a kábelt van net.. köszi hogy probalsz segiteni, kérlek pontosíts, merth ülye vagyok hozzá. szóval akkor magamnak h tisztázzam. Van egy SSD amit gond nélkül lát, van egy HDD amit nem. Internetet nem észleli.
2013. szept. 4. 20:46
 5/22 anonim ***** válasza:
Amikor én reseteltem a biosom, akkor először nem észlelte ( vagyis észlelte csak nem volt engedélyezve) azt a biosban kellett engedélyeznem és aztán nekem sem volt internet, és azt is a biosban kell engedélyeznem. Valami olyasmit kell keresned hogy Onboard LAN Controller vagy valami hasonlót. sok sikert!
2013. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Gábor_79 ***** válasza:
Számítógép('sajátgép' ikon) jobb gomb > kezelés > /bal oldali sáv/ lemezkezelés > /középen/ kiválasztod a lemezt fent(jobb gomb click) > meghajtóbetűjel és elérés módosítása click > adsz neki egy tetszőleges bötűt.
2013. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Gábor_79 ***** válasza:

Az internet-elérésre egy próba: Vezérlőpult > Eszközkezelő > Hálózati kártyák > rányomsz az eszközre 'tulajdonságok' > illesztőprogram fül > illesztőprogram frissítése > megadod az elérési útját a CD-nek vagy amin tárolod a meghajtóprogramját./enter

Újratelepítéskor nekem sem volt Netem. A driverét mindig fel kell rakni. A Biosba nekem ahhoz nem kellett állítani semmit.

2013. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

zseni vagy, köszönöm. a inchestre mûködik!!! minden elismerésem nagyon hálás vagyok!!


a netet megpróbáltam úgy ahoogy írtátok, volt is valami hasnló, hogy LAN de az enablen van.. az lenne gondolom a bekapcsoalt, lehet disablera is tenni de gondolom az a kikapcsolás. szolval alapbol enablen volt.... és ugye az még nemmegy

2013. szept. 4. 21:02
 9/22 A kérdező kommentje:
most látom , megpróbálom.. amit itral csak elobb fogjam fel.
2013. szept. 4. 21:03
 10/22 A kérdező kommentje:
nincsa listábamn olyan h hálozati kártyák
2013. szept. 4. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!