Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 2008 as Macbook...

Van egy 2008 as Macbook Pro-m. Fel kell újítani hogy elég erös legyen vagy meg fog felelni még ma is?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen meacbook pr 2008 at és kiváncsi vagyok egy macbook meddig jó.


Core2Duo 2,4 Ghz


4GB DDR3 Ram


256MB os videokártya


100gb hely.



Ez jó lessz még 3-4 évig? Ha nem akkor hogy tudom felujitani ? UJ proci több hely ilyesmire gondolok és erre van e lehetöség.


2013. aug. 31. 08:26
 1/8 Teno ***** válasza:
Eladod és veszel egy új notebookot(bármit, ami nem apple)
2013. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem egy idióta csóró kisgyerekre voltam kíváncsi hanem értelmes válaszra. Akkor vegyél 50000 ért egy szar windows-osat.
2013. aug. 31. 09:06
 3/8 Teno ***** válasza:

Akkor meg vegyél 500k egy új Macbookot, ha már Te annyira nem vagy csóró :P

És ne egy 5éves laptopra pocsékold el a fölös pénzed

2013. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van egy új is, azzal nincs ilyen gond :)) csak azért kérdezem mert a barátnömnek veszem ö még nem ért ehhez a rendszerhez. De nagyon tetszik neki viszont új meg nem kell neki mert mert aztmondta fölösleges hogy olyan erős legyen. De azt akarom hogy ez a 2008 as azért kitarcson 3-4 évig mellette. A kérdés lényege hogy kell-e és ha igen hogy lehet benne cserélni a dolgokat hogy erős legyen.
2013. aug. 31. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát az van, hogy egy laptopot nem lehet bővíteni, pláne egy MacBookot.

Egy új MacBook kb. olyan erős mint egy 170k-s laptop.

2013. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy dolgot tehetsz, ha nincs szükség az optikai meghajtóra:


A gyári vinyó helyett veszel bele SSD-t. Durván meggyorsítja a gépet, egy 128-as bőven elég (és azzal még a jelenlegi tárhelynél is többed lesz).


AZTÁN az optikai meghajtó helyére raksz egy HDD-t, mondjuk egy 500gigást.

2013. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na köszönöm ! Rendes válasz! Adta az isten! Figyelj e-mailt cserélhetünk? vagy irj üzit! Kéne a segitséged!
2013. szept. 2. 11:55
 8/8 A kérdező kommentje:
A Másik hogy 4GB RAM van benne 1 slot ba. Lehet bele 8GB ot rakni?
2013. szept. 8. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!