Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopomra nemrég feltettem...

A laptopomra nemrég feltettem a Win 7 et, ami szuperül működik, csak az a bajom vele hogy az xp-n repülő játékaimat, pl fifa 07, PDC World Darts Championship 2008, ezeket nem viszi el, és szinte semmit?

Figyelt kérdés
3D és grafikus gyorsítást kér.A videókártyám Intel GMA 900 as amihez már szinte minden gyorsítót letöltöttem már de egyik sem akar jó lenni.Ebben lenne segítségre szükségem.
2013. júl. 27. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

bocsi,de nem is lesz sose jó !!

én gma 900 -ra nem találtam win7drivert és vettem egy új vga-t

2013. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldottam, és jó. Úgy néz ki ezek az oldalak semmirevalók.Az ember feltesz egy kérdést,és a legegyszerűbb válasz, hogy nem is lesz jó, mert ez szar meg az szar.Milyen érdekes, addig próbálkoztam amíg csak sikerült... Hol itt az igazság?
2013. aug. 2. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!