Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segteni nekem? (a...

Valaki segteni nekem? (a többi alul merevlemezről lenne szó)

Figyelt kérdés
a Flyeght simulator 2004-et fel raktam a gépre de nem törölte le szeintem teljesen mert unstaláltam de utána 5%-al kissebb lett a hely a gépemen és utána még 5 megával amiről szintén nem tudok ugy higy valaki lécci segtsen mert nem tudom hogy mit csináljak hogy most egy titkosított fájl maradt fent vagy pedig láthatalan vagy nem tudom ézért kéne segítség nekem köszönöm előre is!!!
2011. dec. 6. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia

akkor most még egyszer?

2011. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na 10 perc gondolkodás után:

Letörölted a Flyeght és kevesebb a hely a HDD-den?

2011. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Ezt ne sértésnek vedd de tanuld meg használni a billt.

2. Azt akartad írni kondolom, hogy ismeretlen forrásból több adat van a gépen mint amiről tudsz.

3. Az uninstall nem elég ki kell pucolni a registryt a mentéseket stb... futass egy tisztító programot (Easy cleaner, CCcleaner STB...).

4. Nem biztos, hogy a játékból maradt vissza adat, sok felesleges adathalmaz fel gyülemlik a gépen amiről az átlag felhasználó többsége nem is tud és ezek is el tudják foglalni azt a helyet.

5. De, hogy biztosra meny ellenőrizd le a: C:/Programfiles mappát nem e maradt ott a játékból valami , de ne felejtsd el előtte engedélyezni a rejtett fájlok megjelenítését, hogy 100% ra menj, utána kapcsold ki a rejtett fájlok megjelenítését, hogy másba ne nagyon lehessen kontárkodni.

2011. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

JA meg, hogy kicsit kötözködjek az nem Flyight akar lenni?

Má csak azért mert Flyeght-ről még nem halottam.

Rejtéjesek a játékok nekem a gta sa után 3GB fölös adat általában szokott maradni de nem szokott izgatni.

(Előző vok.)

És ezt sem sértésnek szánom csak tetszik ez a Flyeght. :D

2011. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha már nem sértésnek szántad, legalább te helyesen írhatnál okoska...


"meny" Az menj

"Rejtéjesen" Rejtélyesen

2011. dec. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem a helyesíráson voltam kiakadva akkor sem amikor azt mondtam, hogy tanulja meg használni a bill-t én tudom magamról, hogy nem írok néha helyesen dolgokat de attól még érthető amit írok és tényleg nem sértésnek szántam se azt se ezt.
2011. dec. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de azt nem tudom hogy a CCcleaner-t azt hol tudom megtalálni mert ott vab többis és azt nemt tudom hogy melyik az
2011. dec. 7. 21:46
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


a legelső

2011. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. dec. 8. 13:41
 10/10 anonim ***** válasza:
:))
2011. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!