Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek after...

Milyen laptopot vegyek after effects-hez? asus - sony - samsung?

Figyelt kérdés
Nagyon jól szeretnék dönteni ez ügyben, és fontos lenne hogy az After Effects és a Photoshop többnyire gördülékenyen menjen rajta (meg persze a Sony Vegas Pro is, de gondolom ha az előbbiek mennek rajta akkor az gyerekjáték lenne). Erre maximum 200.000Ft-ot szeretnék áldozni, tudom hogy ilyen célra egy asztali gép jobban illene, de laptopot szeretnék venni. 3-at szemeltem ki (alul), mert azt olvastam az After Effects a jó procit, sok RAM-ot és a jó videókártyát szereti (amiről olyat olvastam hogy az AMD-t nem tudja kihasználni), vagyis talán a Sony kiesik ez miatt. Még gondoltam használt Macbook PRO-ra, de még életemben nem használtam Macbook-ot, igaz nagyon tetszik meg biztos jobb az oprendszere is, de mégis csak használtan tudnám megvenni, de mondjátok meg ha jobban járnék vele, mert akkor talán egy Mac Mini beleférne. A válaszokat előre köszönöm! :)

2013. aug. 28. 01:10
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi elfelejtettem a lényeget, itt a 3 kiszemelt laptop (még kezdő vagyok XD):


Sony: [link]

Samsung: [link]

Asus: [link]

2013. aug. 28. 01:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha majd annyi lesz a mekbúk, mint most a pc, akkor okés, addig viszont csak divatmajomkodás.

A sonyk meg a samsungok ~+10% márkafelárral vannak, szal lehúzósak, meg a ram is kevesebb bennük - bár annyi sem túl kevés.


Nekem mindig is az asus a szimpibb, meg megbízhatónak is tartom őket. Abban van 8giga ram, ami hd anyagoknál jól jöhet, ill. a vga is abban a legjobb.

Csak arra kíváncsi lennék, hogy sikerül-e megvenned a radiumtól (főleg az alacsonyabb áron), mert 2 áron van uaz a laptop (nem az első eset), és ez nekem átverésszagúnak tűnik.


Ha nem jönne be, akkor talán elgondolkozhatsz ezen is:

[link]

1terás helyett 750gigás vinyó, 635ös vga helyett gyengébb 630as van benne, de kompromisszumok a sonynál, és a samunál is voltak. A digiprime meg bizalomgerjesztőbbnek tűnik, és a 8gigás gép sincs túlárazva.


Egyébként most olyan kiürültnek tűnik a választék ebben a 160-170ezres sávban. Talán 1 hónap múlva nagyobb lesz a választék...

2013. aug. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Hát a vásárlás még nem fog szóba jönni az biztos, csak érdekel hogy ilyen dologra milyen laptopot kellene választanom. Az Asus erre a célra nekem is jobbnak tűnik, meg a fémes borítás a melegedés ellen segítene, de most nézem hogy tényleg nem sok bolt árulja, remélem ez megváltozik mert elég jó laptop. De ajánlatok jöhetnek, mert a szamítógépünkön szoktam After Effects-el dolgozni és még ott is elég sokszor akad, pedig elég jó

számítógép, ezért aki jobban ért ehhez a programhoz az elárulhatná milyen hardverű laptopot kéne vennem, mert tudtommal ez az Asus jó lenne, de javítsatok ki ha nem. :)

2013. aug. 28. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Divatmajmolás az eszed tokja!


Használtál már munkára mac gépet, osx-et?


Én több, mint 10 éve használok, ha össze kellene hasonlítanom a windowsos gépekkel, akkor az a példa jut eszembe, hogy az osx/mac az egy vadiúj Hayabusa, a windowsos gép meg egy háromkerekű bicikli..

2013. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Gondolom aazóta már vettél laptopot. Azt szeretném kérdezni, hogy milyet vettél, és hoy mennyire nyújtott megfelelő szolgáltatást számodra? Én most készülök egyet venni, jól jönne egy kis segítség :)
2019. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!