Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot válasszam?...

Melyik laptopot válasszam? Dell vs. Lenovo

Figyelt kérdés

Két masina között gondolkodom. Egyetemista és dolgozó lány vagyok, a laptop dokumentumok készítéséhez, internetezésre, képek, hangfájlok készítésére és néhány nagyobb játékkal való használatra terveztem venni egy maximum 120 ezres laptopot.


Kettő között nem tudok dönteni, kérlek segítsetek, hogy melyiket ajánlanátok!


1. Lenovo IdeaPad G580AH

2. Dell Inspiron 3521


Előre is köszönöm! :)



2013. aug. 24. 17:41
 1/5 doni1201 ***** válasza:

120ezerért szerintem ezt válaszd:

Lenovo G580AH

[link]

2013. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


És miért azt válasszam? Szerinted miért jobb? :)

2013. aug. 24. 21:36
 3/5 doni1201 ***** válasza:
Ha belinkeled, hogy pontosan melyik Dell-t nézted ki, akkor megmondom, hogy miben jobb a Lenovo. :)
2013. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


[link]



Nekem is a lenovo felé húzna inkább amúgy. :) De megerősítésre van szükségem!

2013. aug. 25. 10:40
 5/5 doni1201 ***** válasza:

Válaszd a Lenovo-t. A Dell-ben hiába van jobb processzor, integrált HD 3000 VGA-val nem nagyon alkalmas nagyobb játékokra. A Lenovo-ban a GT 635M elég erős a legtöbb játék futtatásához. Ráadásul 8GB RAM-ot adnak a Dell 4GB-ja helyett.


Ha Windows-t telepítesz/telepíttetsz rá, akkor figyelj oda, hogy 64 bites legyen ne 32.(x64, ne pedig x86)

2013. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!