Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik billentyűze...

Szerintetek melyik billentyűzetet válasszam?

Figyelt kérdés

billentyűzetet szeretnék venni.

[link]

[link]

az első az multimédiás tehát jóval többet tud,csak attól félek hogy ez a chicony nem valami jó minőség és hamar el fog romlani.a másik az genius,ami ugye elég jó márka,de az csak egy egyszerű billentyűzet semmi extrával,szerintetek melyik lenne jó?

vagy nyugodtan válasszam a kevésbé máskásat,nem lesz vele gond?


2009. okt. 31. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem ugyanez a chiconym van 6 éve,csak más szinben

ezen élek szinte...

ömlött már rá sokminden,esett rengeteget,mostam már ki,mert ugy összekentem,de semmi baja

cserélődött már sokminden a gépemhez,de a bill még mindig ugyanaz

csak ajánlani tudom

2009. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én párszor már beszoptam noname billentyűzettel, amit azért vettem, mert olcsó volt. Egyszerűen nem lehetett vele gyorsan gépelni, ráadásul sok billentyű nem is volt "stabil", volt némi kilengése, és nem lehetett leütni normálisan :) Plusz volt olyan is, amire ha ráütöttem, duplán/triplán jött le a betű, szóval összességében baromi idegesítő volt. Azóta megfogadtam, és alkalmazom is egyben, hogy inkább ne tudjon sokat a bill, de legyen márkás, használható.
2009. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!