Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videokártya haldoklik?

A videokártya haldoklik?

Figyelt kérdés
Adott egy GeForce 9500 GS, az nVidia driver telepítése után van, hogy beszaggat a gép, aztán használhatatlan lesz csak a powergomb segít. Majd ugyanezt produkálja kikapcsoláskot, megjelenik a kijelentkezés felirat és kész. Próbáltam a lehető legkorábbi stabil driverrel, de ugyanez a helyzet. Ötletek?

2013. aug. 27. 14:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy az nVidia autó-detect-je nem ismeri fel.
2013. aug. 27. 15:02
 2/8 A kérdező kommentje:
*auto
2013. aug. 27. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:

rosszul csatlakozik?de nem hiszem.

Túlmelegedett?

2013. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem melegszik, a Windows 7-es driverrel gond nélkül megy. Tehát akkor jól is csatlakozik.
2013. aug. 27. 15:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint az alap driver, amit a Win7 dob fel hozzá, nem az nvidiás.
2013. aug. 27. 15:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kártya hibára tippelek. Ahogy én gondolom amíg nincs fent a driver,addig csak alap vesa modba megy és hw gyorsítás nem működik. Mikor a driver indulna,akkor próbálja bekapcsolni ezeket a részeket.
2013. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! Ha esetleg valakinek van még tippje, az ne tartsa magában.
2013. aug. 27. 15:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Sőt már a start menü megnyitásakor is beakad és csak a mutató mozog szaggatva. Win7 újrarakás?
2013. aug. 27. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!